Зеленський провів нараду з урядом щодо ситуації з поширенням коронавірусу: подробиці

Життя  29 березня 2020 року, 18:18 1485

У неділю, 29 березня, Президент Володимир Зеленський провів нараду з представниками Кабміну та головних державних відомств, відповідальних за заходи із запобігання поширенню COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Президента. Повідомляється, що нарада проводилася за допомогою засобів зв’язку. У ній взяли участь очільники та представники уряду, правоохоронних органів, Генерального штабу, РНБО. На нараді обговорили нинішню ситуацію з COVID-19 в Україні та світі й заходи, яких вживає держава для запобігання поширенню коронавірусу.

Loading...

Читайте також:  Зеленський звернувся із важливим повідомленням

"Уже другий літак привіз сьогодні засоби для індивідуального захисту, дезінфекції, необхідне медичне обладнання. У виробників шалені черги по речі, необхідні для подолання інфекції. Але для українського уряду вони роблять пріоритет, завдяки чому нам не потрібно чекати на закупівлі тижнями. Наступного тижня ми очікуємо прибуття ще кількох літаків", – поінформував Зеленський. Обговорили також готовність закладів охорони здоров’я до прийняття хворих на коронавірус та облаштування нових об’єктів для обсервації тих, у кого може бути підозра на хворобу. Президент наголосив на необхідності забезпечення населення засобами дезінфекції та захисту.

"У кожній аптеці мають бути маски. І не за завищеними в десятки разів цінами, а за нормальними, доступними. І важливо, щоб були захищені наші медики, адже вони сьогодні фактично на передовій. Мають бути захищені нацгвардійці і обов’язково – наші військові", – наголосив Зеленський. Також повідомляється, що на нараді обговорили зміни до Держбюджету.

Нагадаємо, що в Україну прибув літак з тестами на коронавірус.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0