Уряд зробив обов’язковою обсервацію українців, які повертаються з-за кордону

Життя  30 березня 2020 року, 09:19 2472

Кабінет міністрів ухвалив рішення про обов’язковість обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Telegram

"Уряд ухвалив рішення про обов’язковість дотримання режиму обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону", – написав Криклій.

Loading...

Читайте також:  Як повернутися в Україну після 28 березня, — роз’яснення МЗС

У неділю президент Володимир Зеленський заявив, що всі українці, які не встигли повернутися на батьківщину до 28 березня, після повернення будуть проходити обов’язкову двотижневу обсервацію.

За його словами, наразі готується перелік відповідних локацій, якими, зокрема, можуть стати готелі. До цього часу всі українці, які поверталися з-за кордону, підписували згоду на добровільну домашню самоізоляцію.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Влада 30.03.2020, 10:17
...Не пройшло і пів року
Марія 30.03.2020, 09:56
Показуха і дія щоб потім можна оправдуватись, бо за останні 5-6 днів з очага віруса в Європі в Украіну масово заіхало десятки тисяч наших заробітчан і туристів та вже, не кажучи, як вони тисячами переходили кордон у скупченні і всі потрапили на таксі по домівкам, де не мають жодного контролю, крім формально підписаноі бумажки зобовязання на кордоні, тому біди не уникнути через повну бездіяльність влади.