В Україні дозволили людям, хворим на коронавірус, виходити в аптеки, магазини і медустанови

Життя  1 квітня 2020 року, 11:17 1066

Українцям із підтвердженим коронавірусом дозволили в невідкладних випадках виходити в аптеки і магазини.

Про це йдеться в постанові Кабміну  від 29 березня 2020 р № 241, якою внесено зміни до постанови від 11 березня 2020 р № 211.

Уряд вніс зміни, згідно з якими під категорію осіб, які потребують самоізоляції, потрапляють хворі на коронавірус і контактні особи заражених COVID-19. При цьому лікар самостійно визначає термін самоізоляції таких людей.

Loading...

Читайте також:  Коли Україна може повернутися до нормального життя: названо ймовірну дату

"Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць. Дозволяється відвідування в невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та установ охорони здоров’я при використанні засобів індивідуального захисту і дотримання відстані не менше 1,5 метра", – сказано в повідомленні.

Також цими змінами запроваджується обов’язкова 14-денна обсервація для українців, які прибувають з-за кордону. Місцевій владі пропонується підготувати місця для проходження обсервації, а також забезпечити транспортування до місця обсервації людям, які прибули з-за кордону.

Крім того, Кабмін доручив Міністерству цифрової трансформації до 5 квітня розробити і впровадити електронний сервіс для моніторингу дотримання режиму самоізоляції чи обсервації.

Джерело: Цензор.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0