У Мукачеві за добу до лікарів звернулось 13 дітей з приводу гострого інфекційного захворювання

Життя  1 квітня 2020 року, 11:41 1211

Відділ охорони здоров’я Мукачівської міськради оприлюднив оперативну інформацію щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 у місті станом на 1 квітня. 

Протягом доби, 31 березня, до сімейних лікарів КНП "ЦПМСД Мукачівської міської ОТГ" звернулись 46 особі з приводу гострого інфекційного захворювання, з них 13 дітей.

Loading...

Читайте також:  У міськраді звернулись до мукачівців із терміновим повідомленням

За період карантину на самоізоляції перебуває 765 осіб (впродовж доби взято на облік 35 осіб), з яких у 60 випадках діагностовано гостре респіраторне захворювання. Всі вони перебувають під наглядом сімейних лікарів. 93 особи термін самоізоляції завершили ( протягом доби – 20 осіб).

На стаціонарному лікуванні в КНП «Мукачівська ЦРЛ» перебуває 105 пацієнтів. Госпіталізували в інфекційне відділення протягом доби 2 осіб. У одної особи вірусна пневмонія, в іншої – гостра респіраторна інфекція. Всього на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні 2 особи.

Читайте також:  Мукачівку, в якої виявили коронавірус, невдовзі випишуть із лікарні

1 пацієнт з гострою пневмонією госпіталізований в пульмонологічне відділення, 2 переведені на лікування з інфекційного відділення. Всього станом на 1 квітня  в пульмонологічному відділенні лікується 14 пацієнтів з пневмонією.

У реанімаційному відділенні на лікуванні 3 пацієнти, захворювання яких не пов’язано з респіраторним захворюванням.

1 пацієнтка з підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР перебуває на стаціонарному лікуванні в Закарпатській обласній клінічній інфекційній лікарні. Стан задовільний.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0