Статут Мукачівської ОТГ затвердили депутати

Життя  1 квітня 2020 року, 12:40 610

На сесії міської ради депутати затвердили Статут Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Документ складається з 5 розділів, додатків та положення, яке визначає порядок проведення у міській ОТГ зборів, громадських слухань, консультацій громадян, внесення місцевих ініціатив та вирішення питань місцевого значення жителями громади.

У розробці документу брали участь кращі експерти з питань місцевої демократії Офісу Ради Європи в Україні Максим Лукінюк та Максим Лациба, до складу робочої групи також увійшли юристи виконкому, депутати міськради та в.о. старостів сіл Нового Давидкова, Нижнього Коропця, Жнятина, Дерцена, Павшина, Лавок та Шенборна.

Loading...

Читайте також:  Андрій Балога звернувся до жителів Мукачівської ОТГ

 

Готовий проект представили громадськості. Статут чітко визначає правовідносини у громаді. Жителі громади, яким виповнилося 18 років, мають право ініціювати збори, громадські слухання та навіть вносити пропозиції на розгляд сесії міської ради чи звертатися до органів державної влади.

"Учасниками зібрань громадян також можуть бути народні депутати, міський голова, представники органів виконавчої влади, підприємці, представники громадських об’єднань та організацій", – підсумували у Мукачівській міській раді.

Нагадаємо, створено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Мукачівської ОТГ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0