Радикальне рішення: через коронавірус греки перенесли святкування Великодня на кінець травня

Життя  2 квітня 2020 року, 16:31 6787

Постійний Священний синод Елладської православної церкви, який провели позачергово 1 квітня в режимі телеконференції, вирішив перенести святкування Великодня з ночі з 18 на 19 квітня на ніч з 26 на 27 травня. Елладська церква стала першою церквою, яка вдалася до такого рішення через карантин, запроваджений у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19.

Як повідомляє Cerkvarium, вірян закликали залишатися вдома на час карантину, зазначивши, що відмова від причастя на цей період – безпрецедентна ситуація. У той же час позиція Церкви про те, що коронавірус не може передаватися через Євхаристію, незмінна.

Loading...

Читайте також:  Коронавірус у Закарпатті: про хвору мукачівку, відкриті церкви, заробітчан та побоювання Великодня

Жорсткий карантин у Греції ввели 23 березня, зокрема, заборонивши «усі непотрібні пересування громадян». Люди, які хочуть вийти з дому, мають повідомити причину свого виходу владі: письмово, онлайн і за допомогою SMS-повідомлення. 2 квітня на карантин також закрили табір біженців поблизу Афін.

Елладська православна церква посідає 11 місце в диптиху автокефальних помісних церков і має статус державної в Греції. Її юрисдикція поширюється на кордони Греції до Балканських воєн 1912-1913 років, а також низку областей, які традиційно підпорядковувалися Константинопольському патріархату.

Джерело: Захід.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0