Про Хустську лікарню вже пишуть чеські ЗМІ

Життя  4 квітня 2020 року, 21:35 7235

Днями у мережі з’явилися знімки з Хустської районної лікарні, де видно, що медзаклад знаходиться у жахливому стані — найбільше людей обурило те, що в таких умовах лікуватимуть хворих на коронавірус. Відповідні фото виклали на офіційній сторінці медзакладу у Facebook. Зокрема, на знімках показано, як виглядає пральня та сушка — зі стін осипається штукатурка, на підлозі тече вода, а саме приміщення більше нагадує підвал.

Loading...

Читайте також:  Планова госпіталізація призупинена: у Закарпатській обласній клінічній лікарні ввели карантинні обмеження

А тим часом про стан Хустської районної лікарні на Закарпатті вже знають не лише у всій області, але й навіть у інших країнах. Зокрема, йдеться про Чехію. Чеські ЗМІ також пишуть про жахливі гігієнічні умови в лікарні, яка призначена для прийому пацієнтів, хворих на коронавірус.

Нагадаємо, що опубліковано список лікарень, в які госпіталізовуватимуть піцієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
До останнього 05.04.2020, 21:03
Ви кажете правду, подивіться, де приватне там порядок і красота, а де комунальне чи державне, то повний занепад, бо крадуть безбожно, ліс вирубали і роблять лим то де немалі відкати чиновникам. Впевнений, що за останні роки на Хустську лікарню списано на ремонти і інші потреби не один мільйон гривень, але питання лиш в тому, скільки з них реально дійшло до закладу, думаю, що не повних 50 відсотків, бо правоохоронні органи куплені і в долі. Так занепадає краіна, бо люди вже нікому не вірять, в тому числі так званим революціям, і масово виіджають за кордон до цивілізованих краін, особливо молодь, через що у нас перспективи мрачні.
Українець 05.04.2020, 12:34
Говорячи про Закарпатські лікарні які є державними практично всі так винлядають жахливо,гидотно.Завдяки ставленю міських влад до лікарень вони їх і до такого довели,завдяки такому ставленю процвітають приватні заклади медичного значення.Це все настільки ганебне відношення до своїх місцян,що плакати хочеться.Чому ті які з кожного села депутат за котрого люди голосували,пішов у Верховну раду не покаже відео докази як людей лічать і чим,і що мають персонал і взагалі яки там безпорядок.Боже ганьбіще то яка,ми де живимо,усі з катушок злетіли.Скільки можна убивати простий народ.
оля 05.04.2020, 10:23
То за ці досягнення куратор і депутат Хусщини Лунченко пробує порішати бувшому голові Хустськоі РДА Назарчику (своєму корешу) посаду губернатора області, бо Зе команда винна нашим мажоритарникам-депутатам за підтримку закону про розпродаж (а в нашому Сомалі, це означає, що дерибан) с/г землі. Но і що ся поміняло з часів Янковича чи Порошенка? Кругом одні договорняки та дерибани, а народ ніщає з кожним днем і парадокс, голосує за цю нечисть. Тоді, так нам і треба.
Дозор 05.04.2020, 08:33
А іншого стану Хустської лікарні бути і неможе .А причина в тому що очільники Хустського району отримують зряплату з бюджету більшу ніж американські астронавти.Сегинь ,робота в них ризикова ,та вимикають бюджет Хуста до дна. Незрозуміло ,куда дивиться КРУ , прокуратура і СБУ.Бо народ чомусь все видить , а контролери бюджетних витрат сліпі.Думаю було доцільно ЗЕпрезеденту звернути на даний факт увагу і поставити задачу голові Хустської Ради і РДА ,На протязі тижня за власний вимитий із бюджету кошт навести у лікарні порядок , а потім недай бог появляться пацієнти та посадити їх також з пацієнтами на самоізоляцію у цю лікарню.