Лікарі назвали головний симптом коронавірусу: він виникає у 90% випадків

Життя  6 квітня 2020 року, 14:05 161835

Коронавірус COVID-19 в переважній більшості випадків має один загальний симптом, який проявляється у 90% пацієнтів. Що відомо про головний симптом коронавірусної інфекції – в матеріалі далі.

Так, у Всесвітній організації охорони здоров’я назвали найперший симптом зараження коронавірусом, на який обов’язково потрібно звернути увагу. Згідно зі спостереженнями експертів, ті, хто захворіли на COVID-19, досить часто прокидаються серед ночі з температурою понад 38 градусів і сильним ознобом. Про це повідомила Маргарет Харріс, представниця ВООЗ.

Loading...

Читайте також:  Названо нові приховані симптоми коронавірусу: вони проявляються ще до підвищення температури

За словами фахівця, більшість хворих відчувають сильну лихоманку. У них вже в перші дні сильно підвищується температура. 90% хворих COVID-19 часто прокидаються вночі в несвідомому стані і не можуть зрозуміти, що з ними відбувається.

Тобто, такий симптом – висока температура і озноб – проявляється у 9 з 10 пацієнтів.

"Люди розповідають, що прокидаються посеред ночі в помутнінні, вони відчувають себе жахливо, не розуміють, що відбувається. У них дуже висока температура, а потім раптово вони відчувають холод і тремтіння", – поділилася представник ВООЗ.

Зазначимо, що британські вчені назвали також дуже частими симптомами виникнення коронавірусної інфекції – втрату смаку і нюху. Такі ознаки часто проявляються, коли людина тільки починає хворіти на коронавірус.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0