Для деяких студентів навчальний рік може зміститись

Життя  8 квітня 2020 року, 13:45 1416

Любомира Мандзій не виключає зміщення початку навчального року не тільки для першого курсу, але і для магістратури.

Навчальний рік для другого, третього, четвертого курсів університети можуть розпочати 1 вересня. Про це повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Читайте також:  Літні канікули 2020 для школярів: в.о. міністра роз’яснила, коли вони почнуться

"Якщо буде зсув вступної кампанії до магістратури, ми не виключаємо зміщення початку навчального року не тільки для першого курсу, але і для магістратури. Але давайте дочекаємося рішення про продовження карантину або скасування обмежувальних заходів", – зазначила Мандзій, уточнивши, що тоді Міносвіти буде приймати управлінські рішення.

За її словами, все залежатиме від епідеміологічної ситуації.

"Поки ми готуємося до стандартного сценарію проведення ЗНО. Але не виключаємо можливості змін, пов’язаних з вимогами безпеки тестування. Тут необхідна взаємодія між МОН та МОЗ", – підкреслила чиновник.

Вона додала, що в середині квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти випускники зможуть ознайомитися з відеоінструкцією проходження основних процедур і процесів під час ЗНО.

Мандзій повідомила, що пробне ЗНО проводитимуть в залежності від завершення термінів карантину. "Ми розглядали початок травня, початок червня або початок серпня", – уточнила вона.

Джерело: Ліга.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0