В УГКЦ скасували обов’язкові церковні обряди на час карантину

Життя  9 квітня 2020 року, 16:57 1566 ВІДЕО

У зв’язку із запровадженим всеукраїнським карантином через поширення нового коронавірусу COVID-19 Українська Греко-Католицька Церква знімає низку обов’язків зі своїх вірян. Зокрема, люди можуть не сповідатись і не причащатись, а також не брати участі у недільних та святкових богослужіннях.

Про це сказав очільник УГКЦ блаженніший Святослав у своєму відеозверненні.

Loading...

Читайте також:  Поліція і лідери церков узгодили святкування Великодня

За словами настоятеля Святослава, церква тимчасово через коронавірус вводить особливі дозволи та особливі диспензи, тобто звільнення від регламентованих церквою обов’язків у особливих випадках.

З огляду на поширення коронавірусу  цьогоріч церква просить вірян не приносити до храму на освячення паски та лозу. Освячення можна буде провести вдома під час онлайн-трансляції.

"Саме цього року, з огляду на такі надзвичайні обставини, ми просимо не приносити їх на освячення до храму. Ви зможете освятити і лозу, і пасхальні кошики у ваших домівках за допомогою онлайн-трансляцій. Там, де неможливо брати участі в пасхальному богослужінні, батько родини може свяченою водою покропити ці страви. І будьте певні, ви зможете гідно відсвяткувати свято Христового Воскресіння", – підсумував він.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0