Розклад Богослужінь у Вербну неділю, Страсний тиждень та Пасху в храмах Мукачева та Ужгорода

Життя  10 квітня 2020 року, 12:36 50172

З благословіння керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського в період Страсного тижня та Пасхи Христової в храмах Ужгород та Мукачева Богослужіння духовенство звершуватиме наступним чином.

ВЕРБНА НЕДІЛЯ

Початок Богослужіння: 06:00 (без відвідування людей), після богослужіння – освячення верби. Далі, храми відкриті для участі вірян в таїнствах Сповіді та Причастя, після чого люди зможуть взяти освячену вербу. Чергові священнослужителі знаходяться в храмі для освячення тих верб, які віряни принесуть з собою. Вхід-вихід – 2 людей.

Loading...

Читайте також:  В УГКЦ скасували обов’язкові церковні обряди на час карантину

ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР. СТРАСТІ ХРИСТОВІ

Звершується Утреня з читанням Страстей без людей.

ВЕЛИКА П҆ЯТНИЦЯ. ПЛАЩАНИЦЯ

Вечірня з чином виносу плащаниці звершується без присутності людей. Далі, храми відкриті для вклоніння святині до 20.00. Доступ до Плащаниці: поставити на Плащаницю скло, яке протиратимуть відповідними черговими, дизенфікуючими засобами.

ВЕЛИКА СУБОТА

Початок Богослужіння: 06.00 (без відвідування людей), після богослужіння – храми відкриті для участі вірян в таїнствах Сповіді та Причастя.

ПАСХА ХРИСТОВА

Початок святкового богослужіння о 00:00. Освячення пасок з 02:30 до 11:00.

Богослужіння звершуватимуться таким чином: Архієрей, 2 диякона та 4 священики. Інші священики залишаються черговими для освячення пасок на вулиці, по 2 кошарики, після чого вірячи можуть йти додому дивитися пряму трансляцію богослужіння.

Пропонуємо в селах звершити святкове Богослужіння у встановлені за домовленість з парафіяльною радою години. Освячення пасок пропонуємо звершити вулицями села біля домівок людей, – йдеться у повідомленні єпархіального відділу Протокольної служби.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0