Українці масово повертаються додому на свята: в мережі показали ситуацію на кордоні з Угорщиною

Життя  11 квітня 2020 року, 13:29 4070 ФОТО, ВІДЕО

На КПП "Чоп-Загонь" з угорської сторони аншлаг: українці масово повертаються додому з Європи на Великодні свята. Відповідне відео оприлюднив Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі. "На парковці біля кордону багато авто чеською, угорською та реєстрацією інших країн. Також багато автобусів, які привезли людей. Перевозять їх приватні перевізники на легкових авто", — йдеться у повідомленні. У прес-службі Чопського прикордонного загону додали, що наразі спостерігається суттєве збільшення кількості українців, які повертаються з-за кордону через пункт пропуску "Тиса": лише з початку доби на в’їзд в Україну оформлено понад 1000 осіб. Така ж ситуативна кількість українців очікує на оформлення перед угорським пунктом пропуску «Захонь». 

Читайте також:  Кабмін просить дозволу не випускати українців за кордон, – ЗМІ

Це пов’язано з епідеміологічною ситуацією, через яку наші співвітчизники воліють повернутися додому, та з прийдешніми Великодніми святами.
Прикордонники вживають усіх можливих заходів задля швидкого та комфортного оформлення українців. 
Задля прискорення контрольних операцій у пункті пропуску «Тиса» залучено вдвічі більше персоналу, виділено додаткові смуги руху. Спільно з Закарпатською облдержадміністрацією організовано перевезення подорожніх через кордон 12 автобусами, організованими Закарпатською облдержадміністрацією на договірних умовах з приватними перевізниками. Кожні декілька години з угорськими колегами проводяться прикордонно-представницькі зустрічі, на яких вирішуються питання щодо порядку запуску та оформлення громадян. 

Нагадаємо, що в Ужгороді шукають місце для перебування людей на обсервації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Карантін 11.04.2020, 21:08
Но якого ви йдете думу ! Та це всі украінські угорці (Мислі вслух перебачте великдень мадярський в україні лібший чим в мадяршині,хоть дома сидіть не шастайте по родичам........)