У Хусті підприємці перекривали дорогу

Життя  16 квітня 2020 року, 11:51 676

У Хусті сьогодні підприємці перекривали вулицю з вимогою відмінити заборону торгувати продукцією на місцевому ринку. Після усних домовленостей з місцевою владою вулицю розблокували. Про це в коментарі  повідомила речниця ГУНП в Закарпатській області Ганна Дан.

“Сьогодні, 16 квітня, у місті Хуст була масова акція протесту: місцеві підприємці перекривали міську вулицю з вимогою дозволити їм торгувати продукцією на місцевому ринку. За громадським порядком під час події слідкували поліцейські, ніяких порушень зафіксовано не було. Акція тривала недовго, протестанти досягли усних домовленостей із місцевою владою щодо роботи ринку, і розблокували вулицю”, – сказала Дан.

Loading...

Читайте також:  Перед входом на "Зелений ринок" в Ужгороді утворилась величезна черга

Як вдалося з’ясувати, підприємці в Хусті протестували через намір місцевої влади зупинити роботу ринку. В результаті, вони досягли усних домовленостей із чиновниками про те, що підприємці зможуть збути оптом свою продукцію протягом сьогоднішнього та в першій половині завтрашнього дня. Йдеться про оптових продавців ранньої городини.

Як наголосили в поліції, заборона санітарного лікаря щодо припинення роботи ринків має рекомендаційний характер. Рішення про роботу ринків на території кожного окремого міста приймають органи місцевого самоврядування на комісії ТЕБ та НС.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0