В.о. голови Закарпатської ОДА терміново звернувся до краян

Життя  17 квітня 2020 року, 15:36 11264

В.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко звернувся до краян. У зверненні він попросив закарпатців залишатись вдома, аби не наражати себе на небезпеку.

"Дорогі закарпатці! Щиро вдячний кожному, хто сумлінно дотримувався умов карантину на минулих вихідних. Вас було більшість. І завдяки вашій свідомій позиції, нам сьогодні вдається утримувати ситуацію під контролем.

Динаміка захворювання у нашій області зростає щодня, кількість хворих збільшується! Тому вкрай важливо не допустити катастрофічних наслідків порушення карантину під час відзначення світлих Великодніх свят", – йдеться в зверненні керівника краю.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві на вихідні перекриють деякі вулиці та закриють церкви

"Звертаюся до кожного, дорогі закарпатці! Наполегливо прошу у ці святкові дні провести час у тісному родинному колі, адже розуміння того, що найдорожчим для кожного з нас є здоров’я та життя наших близьких, повинно бути на першому!

Під час моєї зустрічі із представниками духовенства, була озвучена пропозиція освячувати пасхальний кошик головами родин удома. Підтримайте і ви цю пропозицію!

Наголошую, що пік епідемії коронавірусу припадає саме на великодні вихідні.

У ці дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі. У містах буде посилено роботу органів Нацполіції", – зазначає Гетманенко.

Також в.о. голови ОДА зазначив, що вирішено в ці святкові дні – із 13 години 18 квітня до 6 години ранку 21 квітня – рекомендувати закрити магазини та інші місця торгівлі.

Це необхідно аби уникнути можливого скупчення людей!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 5
маша 17.04.2020, 23:17
най би сись пан пішов в Чоп на кордон і подивився, що там робиться, люди тисячами по пів дня стоять в чергах, немало взагалі без масок, рукавички у одиниць, перевізники деруть десятикратні ціни і нахабніють. Се вам не паску на дворі посятити, але кому то цікаво, один піар і показуха.
МИХАИЛ 17.04.2020, 15:54
ХОРОШО ЧТО КОГДА ЗАКОНЫ ПРИНИМАЮТ НЕ ПИК ТОГДА 400 ЧЕЛОВЕК ВМЕСТЕ И ХОРОШО НЕТ ВИРУСА
Де логіка? 17.04.2020, 15:51
Дивно виходить. Минулого разу ніде не можна було, а в Мукачеві можна. Тепер навпаки
ДО ХАХА) 17.04.2020, 15:46
У Мукачеві не можна
хаха) 17.04.2020, 15:45
Уявляю, які сердиті католики. Їм на їхню пасху не мож було даже на вулиці появлятися, а нам на нашу мож)