Чому ремонт дороги між Виноградовом та Оноком заважає слугам народу та районним чиновникам?

Життя  17 квітня 2020 року, 20:29 1058 ВІДЕО

Днями ЗМІ повідомляли про конфлікт на дорозі Т0719, де проводяться ремонтні роботи між селом Онок та Виноградів. На місці працює великогабаритна техніка. Саме цей підрядник раніше здійснив якісну реконструкцію між с. Сільце та м. Мукачевом, то ж авторитет шляхобудівної компанії не викликає сумнівів.

У розпоряджені ремонтників – сучасна техніка та власна лабораторія, де щодня проводяться дослідження асфальтнобетонних сумішей та матеріалів для будівництва дороги. Нарешті цього ремонту дочекалися і жителі Виноградівщини.

Проте, днями у проведення робіт втрутився помічник обласного депутата Наталії Костелеби-Веремчук, який почав бити на сполох, що ремонтники використовують неякісні матеріали.

Помічник обласного депутата – Іван Свищо (експрацівник Державної екологічної служби на митниці)

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві триває ремонт дорожнього покриття вулиць

Замість того, щоб звернутися за роз’ясненнями до керівництва фірми-підрядника, Іван Свищо почав приставати до рядового дорожника, фільмуючи все на свій смартфон.

 

Пізніше Іван Свищо навіть опублікував пост в фб, де сказав, що сильно переживає за цей ремонт, а відтак, через це й приставав до ремонтників. У публікації розписував технологію ремонту, посилаючись на знання 20-річної давності, так і не зв’язавшись з підрядником, щоб той йому пояснив, як саме здійснюються роботи на цій дорозі.

Свищо так і не зрозумів, що матеріал використовувався для ресайклінгу, аби зробити міцну основу на яку вже потім будуть підсипати відповідні сипучі матеріали та асфальт.

За цілий день ані Наталія Костелеба, ані її помічник не зателефонували підряднику та не зробили жодних зусиль, аби поспілкуватися з інженерами ШБУ, однак, їхніх сил вистачило на те, щоб вже ввечері приїхати на дорогу (vw passat АО 0045 АН і Toyota Corolla АО 3594 ВМ) та викликати поліцію, щоб поскаржитися на ремонт.

Пізніше стало відомо, що заявником до Національної поліції і взагалі виявився близький до Костелеби помічник народного депутата Андрія Жупанина (Слуга народу), місцевий адвокат Валерій Нечаєв.

Наступного дня журналісти регіонального телеканалу намагалися зв’язатися з Іваном Свищем, Наталією Костелебою-Веремчук та Валерієм Нечаєвим, щоб організувати очну ставку з представниками компанії-підрядника та надати об’єктивну оцінку ремонту дороги та матеріалам, які використовують працівники.

Скріншот зі сторінки ВРУ, де В. Нечаєв зазначений помічником слуги народу А. Жупанина.

Телефон помічника нардепа від Слуги Народу на автовідповідачі, а Наталія Костелеба-Веремчук та Іван Свищо відмовилися від спільної поїздки до керівництва компанії та інспекції лабораторії шляхобудівної фірми, щоб на власні очі переконатися у якості робіт.

Читайте також:  На КПП “Тиса” почали ремонтувати розбиту дорогу

Хоча чиновниця та її помічник з с. Онок не знайшли час на спілкування з журналістами, їхніх зусиль також вистачило і на те, щоб вже ввечері поділитися в ФБ неперевіреною новиною про неякісний ремонт на цій дорозі.

Журналісти видання, які опублікували згадуваний матеріал також не зв’язувалися з представниками фірми.

Місцеві жителі пов’язують дії чиновників політично вмотивованими, адже фінансування цього проєкту у розмірі 90 мільйонів гривень, щляхом діалогів з Урядом та профільним Міністерством, забезпечив обраний від цього округу народний депутат.

Варто додати, що на Виноградівщині поганих доріг більше ніж вдосталь – сам Виноградів, Королево, Черна, Сасово, Теково, Неветленфолу, Дюла і тд., а така поведінка окремих чиновників ставить під сумнів те, чи захоче Уряд в майбутньому й надалі фінансувати ремонти доріг, які блокують призначені ними ж представники РДА та інші політики з їх орбіти!

До слова, саме ця фірма здійснювала ремонт М-23 та Н-09, то ж у якості робіт сумнівів немає ніхто. Майже ніхто…

Джерело: Закінсайдер
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Саня 18.04.2020, 12:49
Саме через таких "профі" від представників влади на Виноградівщині найгірші дороги. Я б покав їх хоч тиждень від Неветленфолу до Виноградова на їхніх крутих тачках...