Тиждень не виходили з лікарні: закарпатські медики розповіли, як лікують хворих на коронавірус

Життя  21 квітня 2020 року, 08:36 2095 ВІДЕО

Медики Закарпатської обласної лікарні здали першу тижневу зміну догляду за хворими на COVID-19.

Їх 14 – лікарів, медсестер та санітарок. Вони тиждень провели в ізоляції, доглядаючи за хворими на коронавірусну інфекцію, яких привезли з районів області.

Loading...

Читайте також:  Чому ремонт дороги між Виноградовом та Оноком заважає слугам народу та районним чиновникам?

Про організацію роботи в надзвичайних умовах далі у прямій мові лікаря.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Марія 22.04.2020, 13:23
Опишіть декілька випадків хвороби: симптомів із власного досвіду лікування і викладіть на сайті.А то відомо, що висока температура і кашель і нюх пропадає.А коли ? У який термін захворювання, на який день це проявляється ніхто і не роз'яснює.Свідому людину трясе при кожній зміні в організмі після виходу навіть за хлібом.Чи можливе зараження , а температура лише 37.Ми всі знаємо, що весною багато алергії.Деколи при насморку і болі в горлі приходиш в ужас.Деколи читаєш, що людину госпіталізували, а через 2дні уже все- пізно.Хай би лікар, який уже відпрацював зміну описав декілька випадків.Можливо дехто відноситься до всього з недовірою.Але сознатєльна людина хоче знати все.
Іван 21.04.2020, 10:21
Вот сим лікарям треба дати такі зарплати як в Мукачівській меріі по 20-40 тис грн, бо вони ризикують і працюють, а не тим неробам і казнокрадам з меріі з людських грошей, тоєсть з бюджету. Де є старий Балога, чого не скажек, що тут є кричуща несправедливісь, а лим видить іі тіпа в Києві.
Дякую 21.04.2020, 08:48
Низький Вам уклін за вашу працю