Уряд Чехії послаблює карантин раніше, ніж планувалося

Життя  24 квітня 2020 року, 09:34 10348

Уряд Чехії прискорить план із послаблення коронавірусних обмежень – деякі пом’якшення набудуть чинності раніше запланованого на два тижні. Про це заявив міністр промисловості і торгівлі Чехії Карел Гавлічек.

Магазини площею до 2500 квадратних метрів, які не розташовані в торгових центрах, відкриються в понеділок, 27 квітня. У той же час відкриються відкриті майданчики зоопарків, ботанічні сади, фітнес-центри, спортзали, автошколи тощо.

Літнім майданчикам ресторанів дозволять працювати з 11 травня, а не з 25 травня, як спочатку планувалося. Того ж дня відкриються і перукарні, масажні та манікюрні салони.

Loading...

Читайте також:  Кордони Чехії повинні бути закритими ще хоча б рік, – заява Мілоша Земана

Повноцінне ж відкриття ресторанів і готелів очікується з 25 травня, зазначив міністр. Тоді ж відкриють внутрішні експозиції в замках і палацах, дозволять проведення культурно-мистецьких заходів – щоправда, які обмеження щодо кількості учасників не уточнюється.

"Ми чекали оцінок Великодня і прийняли рішення за цим сценарієм", – сказав Гавлічек, додавши, що цифри за останні кілька днів сприятливі.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0