Дітей, хворих на коронавірус, лікуватимуть у Мукачеві

Життя  26 квітня 2020 року, 11:35 7243 ФОТО

Обласна дитяча лікарня у Мукачеві – визначена закладом «першої хвилі», яка приймає хворих дітей на COVID-19. Її вчора відвідав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

«Найгірше, що може бути для батьків – це, коли хворіють наші діти. Тоді і батькам важко, і медикам. Нам зараз усім, як ніколи, потрібно набратися терпіння і бути сильними. Головне, що ми маємо зробити сьогодні – це забезпечити медиків засобами захисту, заклади – необхідним обладнанням та медикаментами», – зазначив новий очільник ОДА.

Головні питання, які поставив Олексій Петров керівнику закладу:

  • на який проміжок часу забезпечені медичні працівники засобами захисту при повному завантаженні лікарні?
  • чи є у достатній кількості апарати штучної вентиляції легень, кисневі станцій та медикаменти?
Loading...

Читайте також:  За добу в області рекордно зросла кількість хворих на коронавірус

Керівник закладу Роман Шніцер розказав, що у лікарні підготували інфекційне відділення для прийому хворих дітей на коронавірус. Таких тут можуть одночасно лікувати шістдесят.

Обласна дитяча лікарня у Мукачеві прийматиме хворих на коронавірус дітей

Показав склад, де зберігають засоби індивідуального захисту. Їх вистачить на місяць роботи при повній завантаженості інфекційного відділення. Захисні маски – 100 тисяч штук, 400 костюмів біозахисту, 40 багаторазових медичних костюмів – їх закупили ще у січні цього року.

У закладі є 19 апаратів штучної вентиляції легень, з яких 3 –вищого класу. Дві кисневі станції. Однак, якщо здійсняться найгірші прогнози і до закладу потраплятимуть разом із дітьми й батьки, то потрібно закупити ще один аппарат штучної вентиляції легень. А також 6 кисневих концентраторів.

Читайте також:  В Іршаві коронавірус підтвердили у цілої сім’ї медиків

Усі лікарні «першої хвилі» щоденно заповнюють таблицю, розроблену Міністерством охорони здоров’я, у яку вносять дані про залишки та потреби у засобах захисту, медичного обладнання та медикаментів.

Олексій Петров пообіцяв сприяти у виділенні коштів на закупівлю медикаментів, а також зауважив, що потрібно вирішити проблему сервісного обслуговування кисневих станцій, які виходять із ладу через нестабільну подачу електроенергії.

Дітей, хворих на коронавірус, лікуватимуть у Мукачеві

«13 випадків COVID-19 в області серед діточок мають легкі форми прояву. Діти лікуються вдома. Та навіть у разі потреби госпіталізації дітей хворих на коронавірусну інфекцію, Обласна дитяча лікарня повністю готова до прийому таких випадків», – йдеться в повідомленні Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0