У Мукачеві коронавірус виявили у працівників екстреної медичної допомоги

Життя  27 квітня 2020 року, 14:07 12504

COVID-19 виявили у працівників станції екстреної медичної допомоги Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги. Із 25 працівників, які вже пройшли тестування методом ПЛР, у 16 діагноз підтвердився.

Також COVID-19 виявлено у трьох контактних осіб. ПРо це повідомили у Мукачівській міськраді.

Сьогодні, комісією ТЕБ і НС було прийнято рішення вжити негайно усі необхідні заходи для локалізації осередка захворювання та недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Мукачівської ОТГ.

Loading...

Читайте також:  Закарпатські медики, які лікують хворих на COVID-19, оприлюднили танцювальне відео

Працівників швидкої відправлено на самоізоляцію, усі вони пройдуть в найближчі ПЛР-тестування. Всіх працівників буде протестовано методом ПЛР, і до роботи будуть допускатися лише здорові працівники.

Поки не будуть відомі результати досліджень, станцію швидкої медичної допомоги тимчасово зачинено, керівництву Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги доручено забезпечити надання невідкладної медичної допомоги місцевим жителям. Також у call-центрі медичного центру "Сім’я" будуть залучені спеціалісти, які цілодобово консультуватимуть людей щодо виїздів бригад швидкої, працівниками Центру первинної медико-санітарної допомоги за рішенням сімейного лікаря буде здійснено надання медичної допомоги, також в разі необхідності залучатимуть додаткових спеціалістів. Гаряча лінія call-центру - 0800 503 118.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0