Запуск системи автофіксації порушень ПДР перенесений

Життя  30 квітня 2020 року, 16:03 563

Старт автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР в Україні відкладений через карантин.

Про це повідомляє МВС України на своїй сторінці у Facebook. 

Зазначимо, що запуск мав стартувати від 1-го травня.

Loading...

Читайте також:  Більше ніяких штрафних балів, порушив – плати грошима: депутати прийняли закон

"12 березня 2020 року МВС України презентувало пілотний проєкт системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі. Тоді ми повідомили, що запуск зазначеної системи в експлуатацію очікується з 1 травня цього року.

Вже 11 березня Уряд ввів суворі карантинні заходи, аби не допустити поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України.

Ці обмеження частково стосуються і роботи певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних в процесі роботи системи автофіксаціі.

Тому в МВС прийнято рішення по відтермінуванню роботи системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину". 

Впровадження фотовідеофіксації на дорогах України МВС ініціювало в листопаді 2017 року. Після цього в Україні з’явилися TruCam. Заробити система повинна була на початку 2019 року. На початку березня 2020 року в Україні завершили підготовку і після запуску системи повинні були б перші 45 днів працювати в режимі інформування і попередження. 

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0