Названий простий спосіб профілактики COVID-19: це безкоштовно і всього 10 хвилин

Життя  1 травня 2020 року, 11:44 8938

Коронавірус у світі виявили вже у понад трьох мільйонів людей. Вчені й лікарі продовжують боротьбу з інфекцією, яка занурила людство в кризу. Так, англійські медики зробили сміливу заяву, що сонячні ванни можуть уберегти людину від зараження коронавірусом або, принаймні, уберегти від ускладнень.

Зокрема, доктор Рейчел Ніл заявляє, що щоденне прийняття сонячних ванн може наситити організм вітаміном D і вберегти від COVID-19, пише Daily Mail.

Loading...

Читайте також:  У коронавірусу з’явився новий незвичайний симптом: детальний опис

Щоб досягти максимального ефекту від такої профілактики, насолоджуватися сонячними променями достатньо протягом 10 хвилин. Сонячні ванни, на думку лікаря, наситять організм вітаміном, що значно підвищить стійкість до респіраторних інфекцій.

Лікар каже, що подібні висновки базуються на фундаментальному дослідженні, в якому взяли участь 78 тисяч осіб. Результати експерименту свідчать, що люди з низьким рівнем вітаміну D підхоплюють ГРВІ у два рази частіше. Крім того, вони переносять хворобу важче, ніж люди з достатнім запасом вітаміну.

Щоб визначити, скільки часу потрібно приймати сонячні ванни, потрібно орієнтуватися на клімат вашої країни. В теплому – це 10 хвилин, у прохолодному – 15 хвилин.

При цьому не варто зловживати перебуванням на сонці – меланому ще ніхто не скасовував.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0