У коронавірусу з’явився новий незвичайний симптом: детальний опис

Життя  13 квітня 2020 року, 11:36 129666

Коронавірус може проявлятися самостійними поодинокими атиповими симптомами.

Коронавірус COVID-19 у світі вразив вже понад 1,8 мільйона осіб. Головними симптомами хвороби, як відомо, є висока температура, сухий кашель. Але вірусна інфекція не завжди проявляє себе саме так – медики кажуть, що у хвороби з’явилися нові симптоми. Що відомо про атипових ознаках COVID-19 – у матеріалі далі.

Читайте також:  Вчені назвали ранні симптоми коронавірусу, на які пацієнти зазвичай не звертають уваги

Лікар з України, Ольга Безсонова, волонтер організації Червоний Хрест, що працює в Італії, розповіла про свої спостереження.

Ольга вже кілька років працює в Пізі – в центрі Італії, місто знаходиться в зоні "середньої тяжкості". А епіцентр коронавіруса в країні знаходиться на півночі – у 300-350 км від Пізи – в Мілані і Бергамо.

Медик каже, що переважно симптоми класичні: сухий кашель, температура 37,5 - 38, часто – вище (її важко збити навіть за допомогою парацетамолу). У важких випадках виникає задишка і дихальна недостатність.

Серед атипових симптомів Ольга назвала нову ознаку хвороби – це втрата чутливості лицьового, трійчастого нервів. При цьому виникає відчуття оніміння, поколювання або болю в області обличчя, шиї. Крім того, іноді виникає втрата нюху і смаку, сльозотеча, фронтальний синусит.

За словами медика, такі незвичні симптоми можуть виникати як самі по собі, так і разом з класичними (температурою і кашлем).

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0