Карантинні челенджі: як люди розважаються вдома

Життя  5 травня 2020 року, 10:28 624 ВІДЕО

Через пандемію коронавірусу в квартирах та будинках зараз перебувають мільярди людей на всій планеті. Щоб, як кажуть, не заіржавіти, люди включаються у численні челенджі. 

На зміну кулінарним викликам прийшли спортивні. 100 присідань протягом тижня, або планка кожен день. Все, аби втримати ваги у звичній нормі і згодом потішити себе та друзів черговим творчим експериментом.

Loading...

Читайте також:  Про повне завершення карантину в Україні можна буде говорити наприкінці червня, а може і у вересні, – Мокан

Новий тренд  #QuarantinePillowChallenge. Його учасники створюють сукні з подушки. На цей час до тематичної фото сесії долучилось більше  30 000 людей в усьому світі. А розпочала флешмоб Фіро зі Швеції. Дівчина  на початку квітня опублікувала на своїй сторінці фото в подушці, підперезавшись ремінем.

Посил зрозумілий кожному, хто не може залишити межі свого житла: одяг для вулиці став непотрібний. Йому на заміну прийшов зручний домашній. Тому і подушка стала своєрідним символом карантину. 

Просторами соцмереж поширюється ще один флешмоб – FlipTheSwitch. Особливо популярним цей челлендж став в соціальній мережі TikTok. І хоча флешмоб стартував ще в 2018 році, популярності набув тільки тепер.

Читайте також:  В Україні розробляють критерії адаптивного карантину

У відео присутні дві людини — перед дзеркалом. Один тримає в руці камеру і знімає, а друга людина танцює. У якийсь момент пісні хтось з них клацає вимикачем, світло гасне, а коли запалюється знову, герої вже у зміненому одязі. Докладніше про карантинні флешмоби – у сюжеті.

Нагадаємо, сусідня країна прискорює вихід із карантину.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0