Бізнес під час пандемії? Андрій та Павло Балоги потрапили у скандал, – ЗМІ

Життя  6 травня 2020 року, 10:58 16457 ДОКУМЕНТ

Поки мер Мукачева Андрій Балога хизується здійсненням лабораторних досліджень на ковід-19 на території Мукачівської ОТГ, його рідний брат також не пасе задніх.

Як стало відомо журналістам Закінсайдер, молодший син Віктора Балоги, Павло Балога активно зайнявся підприємницькою діяльністю в частині продажу тест-систем на Sars-Сov-2.

 Мукачівська ЦРЛ купує плр-тести на covid-19 у фірми брата Андрія Балоги

Ні для кого не секрет, що родина Балог – одна з найбагатших на Закарпатті. Дивно, що у той час як волонтери збирають гривню до гривні, щоб захистити медиків, замість благодійної допомоги, сім’я Балог розпочинає продаж реагентів для тестування на covid-19.

Читайте також:  Мукачівська ЦРЛ отримала нове обладнання і робитиме вдвічі більше тестів на COVID-19

Додамо, що згадувані реагенти можна використовувати тільки в державних сертифікованих та приватних лабораторіях з ліцензією МОЗ України.

Виникає логічне запитання – чи пов’язана закупівля плр-тестів Мукачівською міськрадою за завишеними цінами із підприємницькою діяльністю брата мера міста? Виявилось, що так, пов’язана!

Адже саме ТОВ “Екокошет” у особі директора Павла Балоги є переможцем у двох державних закупівлях плр-тестів на коронавірус Комунальним підприємством “Мукачівська центральна районна лікарня”.

Читайте також:  У Мукачеві розгорівся скандал, пов’язаний із родиною Балоги

Не дивлячись на те, що підприємство Павла Балоги заборгувало податків на 50 851 грн, підконтрольна його брату Андрію Балозі Мукачівська ЦРЛ укладає два договори загальною сумою в 295 тисяч гривень саме з цією фірмою.

Мукачівська районна лікарня купує плр-тести на covid-19 у фірми Павла Балоги

До слова, згадувані дві закупівлі є єдиними у списку державних закупівель, які здійснили з цією ТОВ. Тобто, активна підприємницька жилка у Павла Балоги проявилася паралельно початку коронавірусної пандемії в Україні.

Інформація відкрита та знаходиться на веб-майданчику clarity-project.info.

Зрозуміло, що під такий прибутковий сімейний підряд Андрій Балога терміново закуповує нове обладнання для проведення лабораторної діагностики методом ПЛР, про що радісно повідомляє на своїй сторінці в соцмережі FB.

Мукачівська районна лікарня купує плр-тести на covid-19 у фірми брата Андрія Балоги

Довідково: ТОВ “ЕКОКОШЕТ”. Директор – Балога Павло Вікторович.

Статутний капітал – 10 000 грн.

Адреса: 89620, Закарпатська обл., Мукачівський район, село Чопівці, вулиця Мічуріна, будинок б/н.

Джерело: Закінсайдер
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Мукачівець 06.05.2020, 15:49
Бариги Балоги уних то у крові !!! Нигда не забуду коли був паводок у Мукачеві, як Геша прощений дав хліб Балогови оби тот роздав народови а він його начав продавати !!! Зато і зуби вибив тоді йому на день народженні !!!
Мукачівка 06.05.2020, 14:20
Ой, ще хтось дивується з таких новин!!!!???
Едік 06.05.2020, 13:52
Ця файта хоть на чому гроші намутить. Даже коронавірус їм у плюс
Іван 06.05.2020, 11:56
Молодці, пора уже йти у Верховну раду, а не мелочитися тут на рівні ОТГ