Чому українські медики часто інфікуються COVID-19: пояснення МОЗ

Життя  7 травня 2020 року, 12:00 1010

Велика кількість випадків зараження коронавірусом у медиків виявляється за допомогою регулярного тестування. А головними причинами частих інфікувань медичних працівників є нестача засобів захисту та порушення протоколів. Про це під час брифінгу 7 травня розповіла заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

"Медики – це частина населення, яка найбільш активно тестується, відповідно – найбільше виявляється. У нас в країні протягом багатьох років нехтувалися засади інфекційного контролю – це комплексна проблема, бо з різних рівнів бюджетів не передбачалися кошти на забезпечення засобами індивідуального захисту.

Loading...

Читайте також:  Міністр охорони здоров’я закликав медиків повідомляти про недоотримання обіцяних 300% виплат

На жаль, наші медичні працівники інколи не дотриимуються нормативних документів, які працюють в Україні вже кілька років.  А також проблема частого інфікування пов’язана з тим, що адміністрації багатьох закладів при встановленні маршрутів пацієнтів не відрегулювали цей процес", – розповідає Ірина Микичак. 

Крім того, у міністерстві розповіли, що у медичних працівників немає жодних застережень, щодо суміщення роботи в різних закладах. 

"В деяких областях, де достатньо багато пацієнтів, залучаються працівники з одного закладу в інший. Найважливіше – це дотримання протоколів, правил особистої гігієни та засад інфекційного контролю", – додає заміністра.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0