Відкрили літні майданчики кафе і ресторанів: які заклади вже працюють у Мукачеві

Життя  11 травня 2020 року, 12:05 11976 ФОТО

Із понеділка, 11 травня, в Україні пом’якшили карантинні заходи. Уряд дозволив працювати ряду закладів, щоправда, дотримуючись певних обмежень.

Рішення послабити карантин Кабмін одноголосно ухвалив на засіданні 4 травня. Воно набрало чинності з 11 травня. У постанові уряду мовиться, що заклади можуть працювати за умови забезпечення людей засобами індивідуального захисту: респіраторами або захисними масками.

Loading...

Читайте також:  Що вже можна, а що ще ні: відсьогодні в Україні послаблюють карантин

Зокрема, з 11 травня дозволили працювати літнім майданчикам кафе і ресторанів, а також закладам громадського харчування на виніс. У Мукачеві цим дозволом активно скористались власники кафе та ресторанів. 

Як повідомляє журналіст "PMG.ua", у центрі міста сьогодні чимало закладів відкрили літні тераси. Зокрема, йдеться про "Time", "Vаніль", "B&B Espresso Bar", "Bon Jour" та інші заклади. Зазначимо, що відвідувачів вистачає.

Читайте також:  Відвідувачам на вході міряють температуру: як зараз працює "Зелений ринок" у Мукачеві

У центрі Мукачева значно пожвавішав рух і збільшилась кількість перехожих. Люди гуляють, п’ють каву на терасах кав’ярень і спілкуються одне з одним. При цьому, маскового режиму дотримуються далеко не всі.

Після пом’якшення карантину у Мукачеві пожвавішав рух перехожих

Зауважимо, що працює і багато магазинів у центральній частині міста над Латорицею. Їм дозволили відкритися ще в квітні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Мукачівка 11.05.2020, 15:08
А пунктик про столики на відстані 1,5 метрів нікого не тривожить? Молодці, будемо сидіти вдома до нового року такими темпами.
Каріна 11.05.2020, 14:10
Аж тепер вірус пошириться. Подивіться, як сидять на терасах! Не дотримуються жодних норм, ні відстані між столиками, ні кількості людей!