Чехія відкриває ресторани, торгові центри, кінотеатри та частково школи

Життя  11 травня 2020 року, 15:02 1506

Чехія розпочала наступний етап карантинних обмежень. Зокрема, відкриються ТРЦ, ресторани з літніми майданчиками та кінотеатри. У Чехії починається наступний етап послаблення карантинних обмежень, запроваджених для стримування епідемії коронавірусу.

Сьогодні відкриваються торгові центри, перукарні, ресторани та паби, які мають літні майданчики. Також – кінотеатри, музеї та театри. Дозволили масові заходи за участі не більше 100 осіб, включно зі спортивними тренуваннями та подіями, релігійними заходами, весіллями. Водночас, у разі участі в таких заходах люди зобов’язані носити маски, дотримуватися дистанції та заходів особистої гігієни.

Loading...

Читайте також:  Відкрили літні майданчики кафе і ресторанів: які заклади вже працюють у Мукачеві

Послаблюються обмеження на кордоні і частково відновлюється міжнародне пасажирське сполучення. Стають можливими поїздки автобусами та залізницями – поки що лише до Німеччини, згодом – до Австрії. Компанії можуть відновити авіарейси до деяких міст Європи.

Частково відкриваються школи: відновлюють навчання учні випускних класів середньої та старшої школи, але у класі одночасно знаходитимуться не більше 15 людей. Термін дії надзвичайного стану, запровадженого Чехією у зв’язку з епідемією, спливає 17 травня.

Читайте також:  Словаччина, Чехія та Австрія обговорюють взаємне відкриття кордонів

Останні 10 днів у Чехії щоденно реєструють менше 100 нових заражень коронавірусом. За словами головного епідеміолога, заступника міністра охорони здоров’я Романа Примули, якщо після цього послаблення щоденна кількість випадків зросте до 400 і більше – обмеження відновлять.

Якщо ж ситуація не зміниться, наступний етап послаблення обмежень відбудеться 25 травня: відкриються готелі, ресторани зможуть приймати відвідувачів і всередині, дозволять масові заходи за участі до 500 осіб.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0