У селі на Мукачівщині стався витік газу

Життя  14 травня 2020 року, 15:12 928 ФОТО

Представники служби контролю за виробництвом АТ «Закарпатгаз», проводячи планове комплексно-приладове обстеження у селі Лалово Мукачівського району, виявили високу концентрацію газу. За допомогою лазерного течешукача встановили, що витік газу відбувався на підземному газопроводі в районі двору приватного будинку. За допомогою екскаватора розкопали газопровід і здійснили всі необхідні ремонтні роботи. 

Loading...

Читайте також:  Із 4 дітьми ледь не сталася трагедія, поки батьки були на заробітках

«Я був здивований, коли газовики сказали, що виявили витік біля мого будинку. Взагалі ніколи запаху не відчував. Виявилося, що витік був під землею і небезпека постійно наростала. Хлопці буквально за один день все зробили, за що я їм дуже вдячний», – розповів власник будинку Василь Машіка. 

Газ у грунті поширюється зі швидкістю 7 метрів за хвилину, – пояснюють газовики. Концентрація газу до критичного рівня досягається досить швидко. 

«Коли ми говоримо про послугу з розподілу газу, то більшість чомусь «чіпляється» за слово «доставка», маючи на увазі, що газ переміщається з одного кінця труби в інший. Та насправді послуга з розподілу – це багато різнопланових робіт, більшість з яких забезпечують стабільність газопостачання і безпеку кожного з нас. І описаний випадок для газовиків є буденною щоденною роботою, для наших читачів – ілюстрацією прикладу однієї складової послуги з розподілу газу, а для Василя Васильовича з Лалово – можливістю безпечно і спокійно проживати у власному домі», – прокоментував технічний директор АТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0