Звільнено керівника Закарпатської митниці

Життя  16 травня 2020 року, 10:50 1799

Рішення про звільнення Віктора Івануса було прийнято вчора, 15 травня, на засіданні колегії Державної митної служби. Окрім керівника Закарпатської митниці, було прийнято рішення про припинення виконання обов’язків керівників Енергетичної, Азовської, Подільської, Поліської, Північної, Слобожанської, Буковинської митниць, а керівнику Одеської митниці було вручено попередження про наступне звільнення.
«Я отримую інформацію про збереження корупційних схем і неправомірних дій на митниці. Тому за результатами цієї колегії 50% керівників митниць буде звільнено», – наголосив Сергій Марченко.

Loading...

Читайте також:  У Закарпатській митниці звернулись до українців, які перебувають у Чехії

За словами Міністра фінансів, впродовж останніх двох тижнів проводився грунтовний аналіз роботи кожної митниці. Комплексний аудит ще триває, однак за результатами показників діяльності низки митниць уже можна робити висновки про неефективність їх роботи, наслідком чого є кадрові рішення. Нагадуємо, в листопаді Максим Нефьодов призначив Віктора Івануса керівником Закарпатської митниці. До цього часу він теж працював на Закарпатській митниці – заступником начальника управління, начальником відділу контролю за переміщенням товарів управління організації митного контролю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0