У мережі поширили фейкову новину стосовно зникнення "Шаянської"

Життя  16 травня 2020 року, 16:06 3058

Сьогодні у засобах масової інформації було поширено інформацію про те, що на території села Шаян зникла вода ще кілька місяців тому, майже у всіх руслах: “Оздоровчі комплекси, санаторії та просто джерела залишились без знаменитої “Шаянської”. Оприлюднена  інформація виявилась нічим іншим, як звичайнісіньким фейком. Про це на своїй сторінці в Мережі Фейсбук повідомив Ярослав Світлик.

Loading...

Читайте також:  Мережею активно шириться фейкова новина про заробітчан

"Сьогодні з’явилася дивна "новина", нібито пропала шаянська мінеральна вода. Абсолютний фейк. За інформацією директора ДП "Санаторій Шаян" Любомира Прокоповича, ніякої нової свердловини в Шаяні не бурять, а рівень води не те що впав, а навпаки - підвищився, бо в карантин санаторій не працював і споживання суттєво зменшилося в цей період. Адміністрація санаторію вимагає спростувати неправдиву інформацію і готова подавати до суду за її поширення, - коментував дописувач.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Хустянин 16.05.2020, 17:28
Редакція, ви мало перепутали, пропала вода не у Шаяні а у Вилятині, ото за пару кілометру удти. Пропала, ще в кунци осени послє того як у Румунії бив землетрус. Там була свердловина гарячої води і купальня "Теплі води", експерти говорили, що по лікувальних властивостях ота вода була ще ліпша чим у Косині. Так газди що тоті басейни держали, куй напор у свердловині пропав додумалися попробувати викачувати з ниї воду насосом, а сталося так, що насос тот зорвався тай политів у свердловину і там застряг і заплішив трубу. Догаздовали називатся! Можете загуглити "теплі води" і зайти на їх сайт і увидите надпис що "У зв'язку з технічними роботами комплекс зачинено". Но йсе ще не всьо, говорят що послє того землетруса на поверхню вийшло нове джерело на території Вишкова, ото за 15 км од Вилятина і зараз там по тихому начала йти скупка земель мєсними депутатиками тай ментами пуд строїтельство готелю тай всяких баз отдиха.