Чехія прийняла важливе для заробітчан рішення

Життя  24 травня 2020 року, 19:30 10725

Чеські диппредставництва в Україні відновили роботу консульських відділів, спрямовану на видачу робочих віз українцям. Як повідомляє Radio Prague International, Генеральне консульство у Львові почало приймати візові анкети та документи в п’ятницю, 22 травня, Посольство Чехії в Києві відкриє консульський відділ у понеділок, 25 травня. «Після повторних переговорів з українською владою нам вдалося досягти домовленості і частково відновити візовий процес.

Читайте також:  Наприкінці травня Чехія скасує "масковий режим" надворі

Чеська економіка потребує українських працівників. Ми прагнемо спростити ситуацію чеській охороні здоров’я та сільському господарству, яким не вистачає сезонних працівників з-за кордону», — зазначив в п’ятницю глава МЗС Чехії Томаш Петршичек. Прямо на території Чехії зможуть подати заяву на продовження ВНЖ українські висококваліфіковані кадри у сфері охорони здоров’я, у сфері соціальних послуг, а також наукові співробітники, студенти та їхні родичі, які на цей момент знаходяться в Чеській Республіці.

Читайте також:  Чехія відкриває ресторани, торгові центри, кінотеатри та частково школи

«Подача документів через візові центри в Україні поки не представляється можливою, так як центральна українська влада у зв’язку з епідеміологічною ситуацією не дала дозвіл на відновлення їх роботи», — пояснив заступник міністра закордонних справ Мартін Смолек.

Нагадаємо, що наступного тижня Чехія послабить контроль на кордонах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0