Консульство Угорщини у Берегові оприлюднило важливе повідомлення

Життя  29 травня 2020 року, 16:00 3459

Згідно з угодою між угорською поліцією та українською прикордонною службою, контроль прикордонного руху у на пунктах пропуску Тисабеч-Вилок та Берегшурань-Лужанка відновиться не раніше 29 травня 2020 року о 19:00 (за угорським часом), а на дорозі прикордонного переходу Барабаш-Косино та Лонья-Дзвінкове – не раніше 30 травня 2020 року о 07:00 (угорський час).

Як повідомляє консульство Угорщини у Берегові, інспекція проводитиметься з урахуванням угоди про прикордонний рух, укладеної між Угорщиною та Україною, відповідно до Указу 81/2020 про надзвичайні заходи щодо охорони здоров’я та життя та відновлення національної економіки (IV. 01.) Постанова уряду.

Loading...

Читайте також:  Україна й Угорщина домовились зробити реконструкцію лікарні в Берегові

Переїхати кордон автобусом до України поки що неможливо на прикордонному переході Берегшурань. Що стосується кола осіб, які можуть бути допущені на територію України: в’їзд іноземців та осіб без громадянства в Україну заборонений, в’їжджати можуть лише громадяни України.

"Крім того, можуть їхати іноземні подружжя громадян України, їхні діти, а також іноземці, які мають тимчасовий або тривалий дозвіл на проживання в Україні, члени акредитованих дипломатичних представництв та консульських установ, члени місій акредитованих міжнародних організацій та члени їх сімей", – йдеться у повідомленні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0