Сьогодні запрацювали 2 КПП на кордоні зі Словаччиною

Життя  1 червня 2020 року, 12:13 2251

Сьогодні, 1 червня, відновлено функціонування пунктів пропуску «Малий Березний – Убля» та «Малі Селменці – Вельке Слеменце» на кордоні зі Словаччиною.

Наголошуємо, що наразі діють тимчасові обмеження у пропуску іноземців на територію України. Дозволяється пропуск лише певних категорій іноземних громадян.

Читайте також:  Крики та штовханина: що коїться на КПП "Тиса"

 

«Також нагадуємо, що Прикордонна поліція Словаччини тимчасово дозволяє в’їзд на свою територію лише тим іноземцям, які мають дозвіл на тривале перебування або транзит, або ж особам, щодо яких було зроблено виключення відповідним міністерством. Також подорожнім, які прямують на в’їзд у Словаччину, радять завчасно завантажувати додаток «Розумний карантин». У разі відсутності можливості використання цього додатку, усі, хто прямує на в’їзд у Словаччину, відправляються на обов’язкову обсервацію», – повідомляє пресслужба Чопського прикордонного загону.

Також звертаємо Вашу увагу, що оперативну інформацію про заходи, які вживаються іноземними країнами з протидії розповсюдженню COVID-19, у тому числі щодо обмежень у перетині кордону певних категорій осіб, можна отримати на сайті Міністерства закордонних справ України.

Інформацію щодо роботи пунктів пропуску можна дізнатися на інтерактивній мапі на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0