"Укрзалізниця" відновила пасажирські перевезення Україною

Життя  1 червня 2020 року, 13:50 1561

Сьогодні о 6:12 з вокзалу "Київ-Пасажирський" відправився перший пасажирський потяг за напрямом "Київ-Костянтинівка". Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Понад 40 поїздів далекого сполучення вирушають у дорогу і їх список поповнюватиметься. Вони охоплюють Київську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Харківську, Сумську, а також неокуповані території Донецької та Луганської областей", – зазначив міністр.

Читайте також:  В Мукачеві стався трагічний випадок: потяг наїхав на чоловіка

З 1 червня відновили роботу 439 приміських електричок. Вони курсують у Харківській, Полтавській, Черкаській, Одеській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Тернопільській, Житомирській, а також частково у Хмельницькій областях. У цих же регіонах за рішеннями їх обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розпочаті перші автобусні міжобласні перевезення. Щодо інших регіонів – чекаємо на рішення від їх обласних комісій щодо можливості послаблення карантину та відновлення рейсів.

"З 4 червня відкриваємо залізничне сполучення із Західною Україною. Почнуть курсувати 6 поїздів: 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0