Нове послаблення карантину з 5 червня: що дозволено відсьогодні

Життя  5 червня 2020 року, 08:15 2679

Кабмін опублікував постанову про послаблення в Україні карантинних обмежень з 5 червня. Відповідна постанова №435 від 3 червня розміщена на сайті уряду.

Згідно з постановою, з 5 червня, зокрема, дозволено:

  • прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні пасажирські перевезення авіаційним транспортом;
  • діяльність закладів харчування.
Loading...

Читайте також:  В Україні виявили найбільшу за час пандемії кількість нових хворих на коронавірус

Йдеться про приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови, що суб’єкт господарювання є оператором ринку харчових продуктів, за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно та за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема:

  • дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами;
  • розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років);
  • особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому (дистанційному) режимі, а також ухвалення рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.
Loading...

Читайте також:  В Україні можуть запровадити додаткові карантинні заходи

Також дозволено пересуватися легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї. Як і проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

Передбачено і відновлення міжнародного авіасполучення з 15 червня.

“У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про скасування послаблення деяких протиепідемічних заходів, виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні", – додано у постанові уряду.

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Оксана 06.06.2020, 12:37
Одесса Ужгород , когда пустят поезд через западные города , Тернополь львов ? Или на воздушном шаре летать в эти города? Раз авиоснабжение пустят?