МОЗ повідомило, як стримуватимуть поширення коронавірусу в Україні

Життя  13 червня 2020 року, 17:35 3198

Стримувати поширення коронавірусу в умовах пом’якшеного адаптивного карантину будуть шляхом змінення графіку роботи держустанов, збільшення рухомого складу громадського транспорту, а також посилюючи контроль за виконання епіднорм. Про це під час брифінгу за результатами засідання Комісії ТЕБ та НС повідомив головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Так, комісія розглянула як стримати поширення коронавірусу в умовах пом’якшеного адаптивного карантину. "Сьогодні було доручено контролюючим органам значно посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм, що прописані постановами головного санітарного лікаря до різних сфер господарської діяльності, яким дозволено працювати в умовах карантину.

Loading...

Читайте також:  В Україні за добу рекордно зросла кількість хворих на коронавірус

Також було розглянуто питання щодо покращення якості дотримання протиепідемічних норм при перевезенні приміським залізничним транспортом, а також автомобільним транспортом приміського і міжобласного сполучення, щоб збільшити кількість рухомого складу, який дозволить дотримуватись цих норм", — повідомив Ляшко. Він зазначив, що також було розглянуто питання щодо зміни графіку роботи підприємств держустанов, щоб розвести їх в час пік і зменшити навантаження на транспорт та зменшити скупчення в транспорті.

Нагадаємо, що Зеленський закликав Кабмін відреагувати на новий спалах COVID-19.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Мукачево 13.06.2020, 18:56
Слухайте. В китаи за миллиард тисяч на селення карантин за два мисяци пройшов! А в украини шо? Коди хвора не на коронавирус звертаеться в ликарню,ий пропонують 5000 грн за диагноз ковид. Що дали говорити