Чи проводитимуть ЗНО 2020: МОЗ має визначитись до 20 червня

Життя  16 червня 2020 року, 11:46 2040

Станом на 16 червня показники захворюваності дозволяють проводити Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), але остаточно МОЗ зможе визначитись 19-20 червня. Про це на пресбрифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Згідно з постановою КМУ та того, що відбувається, ЗНО повинно пройти починаючи з 25 червня. МОЗ чітко визначило критерії щодо проходження ЗНО, за яких умов з точки зору безпеки має проходити оцінювання.  Затверджено в тому числі постанови заступника міністра охорони здоров’я головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Читайте також:  Сайт для проведення пробного ЗНО працює з перебоями: куди звертатись за допомогою

Це і вимірювання температури, і допуск виключно людей, які здають ЗНО, вони повинні бути в масці, розміщення учнів лише з дотриманням соціальної дистанції, обов’язково мають бути визначені маршрути доставки – яким чином доїжджають люди до пунктів оцінювання. Не допускаються інші люди, окрім учасників процесу", – пояснив Максим Степанов. 

Також він додав, що в МОЗ визначили два чітких критерії, які будуть застосовуватись на національному рівні, щоб оцінити, чи можливе ЗНО цього року. "Вони всі пов’язані з різким зростанням захворюваності. І ми будемо визначатись 19-20 червня, будемо дивитись на ці критерії", – сказав він. 

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0