Завтра розпочнеться 1 сесія ЗНО нового формату: як це відбуватиметься в умовах війни

Життя  17 липня 2022 року, 16:20 2479

Основна сесія проведення ЗНО, яке у в цьому пройде у цьому році в форматі мультипредметного тесту, розпочнеться вже завтра, 18 липня. У разі оголошення повітряної тривоги тестування перериватиметься, про це повідомляє заступник міністра освіти Андрія Вітренка в ефірі телемарафону.

Як проходитиме тест

"Національний мультипредметний тест буде проходити в онлайн форматі. Тобто, якщо раніше абітурієнти відповідали в зошитах, які віддавали на перевірку, то зараз все відбуватиметься онлайн", – пояснює Вітренко. За його словами, станом на сьогодні, вже 206 000 абітурієнтів зареєстровано для проходження цього тесту.

Читайте також:  З 24 липня посвідчення водія видаватимуть по-новому

"Він буде проходити лише в захищених приміщеннях, в яких у разі повітряної тривоги буде можливість перервати тестування, щоб абітурієнти перейшли до укриття, а потім після закінчення повітряної тривоги відновити складання тесту", – розповідає Вітренко.

Заступник глави Міносвіти нагадав, що буде проходити декілька сесій, а отже - всі бажаючі зможуть пройти тестування.

Складати тест можна за кордоном

Як розповів Вітренко, вже більше 23 країн Європи проявили ініціативу щодо проведення у них національного мультипредметного тестування, а саме 26 міст прийматимуть першу сесію.

"На додаткову сесію будуть додані ще країни та міста, зокрема, Туреччина та Швейцарія", – анонсував заступник міністра освіти.

При цьому, для участі в тесті за кордоном вже зареєструвалися 24 997 абітурієнтів.

Списати неможливо

Як стверджує Вітренко, списати або передати питання абітурієнти під час складання мультипредметного тесту не зможуть, оскільки питання між собою будуть унікальними.

"Швидше за все, для абітурієнта буде це одна, скажімо так, "специфічна спроба", – пояснює він.

Нагадаємо, міністерство рекомендує вишам перейти на шестиденний навчальний графік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0