Прикордонники розказали про ситуацію на українсько-румунському кордоні

Життя  16 червня 2020 року, 14:02 1088

Другий день поспіль прикордонники Мукачівського загону фіксують відсутність накопичень перед пунктом пропуску «Дякове» транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення до країн Європейського Союзу. 

Останнім часом на українсько-румунському кордоні спостерігались значні черги мікроавтобусів, які перевозять громадян України на заробітки. Така ситуація склалась у зв’язку з тим, що більшість пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС через проведення карантинних заходів тимчасово закриті. До того ж, кожна з країн проводить посилені заходи з перевірки громадян, які в’їжджають на її територію, як наслідок – збільшується час на проведення контрольних операцій. 

Loading...

Читайте також:  Як зараз перетнути кордон зі Словаччиною: пояснення

Зазначимо, щодо ситуації, яка має місце в пункті пропуску «Дякове», накопичення мікроавтобусів перед цим пунктом пропуску відбувається починаючи із другої половини дня у середу та зберігається впродовж четверга та п’ятниці. «Просимо громадян врахувати цю інформацію при плануванні закордонних поїздок», – зазначили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Нагадаємо, ЄС із 1 липня почне відкривати кордони для іноземців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Іван 16.06.2020, 21:56
Черга буде зростати тому що я сам чув як начальник зміни митної служби вночі з 15 на 16 сказав митникам що ще один запуск невеликий і на цю зміну досить. Це було біля другої години .