Пункт пропуску «Солотвино» відновив роботу

Життя  18 червня 2020 року, 09:13 1548

У середу, 17 червня, з 18:00 поновили роботу пункту пропуску «Солотвино»-«Сігет-Мармаріцей». За інформацією прикордонної поліції Румунії, буде здійснюватися пропуск на територію Румунії:

  • громадян які офіційно працевлаштовані на території Румунії та мають підтверджуючі документи ( без проходження обов’язкової обсервації);
  • осіб які прямують транзитом (на протязі 48 годин);
  • решта осіб які прибувають на територію Румунії підлягають обов’язковій обсервацїї.

Читайте також:  Як зараз перетнути кордон зі Словаччиною: пояснення

«Наголошуємо, що в’їзд іноземцям в Україну дозволений з обов’язковою наявністю медичного страхування, яке передбачає лікування COVID-19, обсервацію. Для осіб, які прибувають в Україну з країн зі значним поширенням COVID-19, передбачена обсервація або самоізоляція із застосунком «Дій вдома», – зазначили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило список країн, які за показниками захворюваності на COVID-19 віднесені до «червоної» та «зеленої» зон. Згідно з рішенням Уряду України, державами із значним поширенням COVID-19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання на COVID-19 становить більше ніж 40 осіб на 100 тис. населення.

Читайте також:  ЄС із 1 липня почне відкривати кордони для іноземців

Обсервації не підлягають громадяни (піддані) держав із значним поширенням COVID-19, які не перебували на території цих держав протягом останніх 14 днів, працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей, водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад, учасники зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

Нагадаємо, в Україні продовжать карантин до кінця липня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0