На Закарпатті у 3 працівників суду виявили коронавірус

Життя  18 червня 2020 року, 13:22 1687

У трьох працівників Міжгірського районного суду виявили COVID-19.  У зв’язку з цим учасників судових процесів та відвідувачів, участь яких у розгляді справ не є обов’язковою, просять утриматись від відвідування приміщення суду.

З метою безпечного перебування в приміщенні суду 17 червня відповідними службами проведено дезінфекцію приміщень, вжито заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з хворими. Наразі, як повідомили у Міжгірському районному суді, вживаються заходи до тестування всіх працівників суду.

Loading...

Читайте також:  Померло 6 закарпатців, у яких виявили COVID-19

"Звертаємо увагу на те, що з метою дотримання високих стандартів прав людини, надання доступу до правосуддя та дотримання розумних строків,  Міжгірський районний суд Закарпатської області не припиняє здійснення судочинства. Однак, в умовах, що склались, рекомендуємо учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою, звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі "Електронний суд", поштовим зв’язком, факсом  із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами", – зазначили в адміністрації суду.

Нагадаємо, у трьох селах Закарпаття ввели жорсткий карантин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0