Як у Мукачеві здаватимуть ЗНО: пояснення міськради

Життя  19 червня 2020 року, 11:55 1029

Під час проведення ЗНО у Мукачеві буде виконано ряд протиепідемічних заходів із недопущення поширення COVID-19. Зокрема, у пунктах проведення ЗНО чергуватимуть медичні працівники, які забезпечуватимуть дотримання протиепідемічних заходів.

Перед входом до пункту тестування кожному учаснику та іншим особам, які мають право перебувати в пункті проведення ЗНО проводитимуть температурний скринінг та огляд на наявність симптомів респіраторного захворювання: кашель, нежить, задишка. В разі виявлення таких симптомів або ж підвищеної температури тіла, медичні працівники повідомлятимуть відповідальним особам за проведення ЗНО.

Loading...

Читайте також:  Ужгородським педагогам, які працюватимуть на ЗНО, проведуть обстеження

У Мукачівській міськраді зазначили, що в пунктах тестування буде створено належні та безпечні умови для учасників ЗНО з дотриманням рекомендацій головного санітарного лікаря України. Кожен пункт тестування забезпечать пірометрами, засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами для обробки рук та поверхонь. До роботи буде залучено необхідну кількість педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників та інших фахівців.

Мукачівським відділом поліції та управлінням патрульної поліції в Закарпатській області буде забезпечено громадський порядок під час проведення ЗНО на території Мукачівської міської ОТГ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Степанівна 19.06.2020, 15:21
PMG.ua, дякуємо, що пояснили. Бо дочка і так переживає за ЗНО, а тут ще й ці нові умови через коронавірус.