Діти мають ходити до школи: батьки закликають Зеленського скасувати дистанційну освіту

Життя  22 червня 2020 року, 11:56 Дарія Поперечна 8926

Володимира Зеленського закликають заборонити дистанційну освіту в усіх навчальних закладах країни. Петиція з відповідним запитом від 25 травня з’явилась на сайті глави держави.

Звернення вже зібрало 25 тисяч голосів, необхідних для розгляду. Авторка звернення зазначає, що під час навчання вдома учні не можуть отримати необхідні знання. 

Loading...

Читайте також:  Яким буде навчання у школі з вересня: розповідь міністерки

"Діти мають ходити до школи, навчатися, спілкуватися зі своїми однолітками. Батькам, дітям і вчителям дуже складно перебувати на дистанційній освіті. Діти не зможуть отримати повноцінні знання, перебуваючи вдома. Тому народ хоче, щоб влада не ухвалила закон про дистанційну освіту", – йдеться в тексті петиції.

Варто зазначити, що це вже не перша петиція з подібним проханням на сайті глави держави. Проте попередні запити не набирали достатньої кількості голосів для розгляду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Студент 25.06.2020, 17:36
https://petition.president.gov.ua/petition/99402 - проти повної заборони дистанційки. За демократію, право вибору та ріність!
Я і моя дитина ,пр 24.06.2020, 14:28
Ми проти дистанційного навчання,це що за ідіотизм,знову батьки повинні сидіти цілими днями із дітьми вчитися,а на роботу як ходити,які знання діти здобудуть вдома в телефонах!!! Ця влада чисто здуріла,одні ненормальні сидять у верховні раді!!!
Людмила 22.06.2020, 23:10
Проти дистанційного навчання я і мій син- першокласник!!!