Розбіжності в статистиці: лікарі пояснили, скільки ж у Мукачеві нових хворих на коронавірус за добу

Життя  23 червня 2020 року, 11:48 4801

Сьогодні Закарпатський обласний Центр громадського здоров’я оприлюднив інформацію про стан захворюваності на COVID-19 в області станом на 23 червня. Однак багатьох закарпатців здивував той факт, що згідно з даними центру у Мукачеві виявили 20 нових випадків захворювання за добу. А Мукачівська міськрада в той же час повідомила лише про 2 нові випадки захворювання на коронавірус.

В.о. директор комунального некомерційного підприємства "Мукачівська центральна районна лікарня" Євген Мешко прокоментував ситуацію, яка набрала обертів у соцмережах.

Loading...

Читайте також:  За добу у двох районах різко зросла кількість хворих на коронавірус

"Справа в тому, що ми щоденно надаємо інформацію в лабцентр. У зв’язку з їх перевантаженням вони не встигають обробляти випадки, тому відстають по цифрах. Якщо подивитись останні дні, то в нас були розбіжності по цифрах. Ми давали більше, а вони менше. Загальна кількість випадків майже однакова – у нас 246, у них – 244. Тобто навіть якщо в нас сьогодні ніхто не захворіє, вони подадуть +2 як залишок попередніх днів", – розповів Євген Мешко.

Прокоментували ситуацію, яка склалася, і в Закарпатському обласному Центрі громадського здоров’я. "Жодного одруку. Загальну статистику по області надає та узагальнює обласний лабораторний центр. Згідно з даними лабцентру, з початку пандемії в Мукачево захворіло 244 особи, а згідно з даними, що надає Мукачівська міськрада – 246. Припускаємо, що ці додаткові 2 випадки були зафіксовані вже після того, як міськрада подала дані на узагальнення до лабцентру", – поснили в Закарпатському обласному Центрі громадського здоров’я.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Людмила 24.06.2020, 07:51
Но не 2,а 18.для небольшого города слишком большая погрешность