Може виникнути надзвичайна ситуація: депутати Мукачівської міськради звернулись до уряду

Життя  25 червня 2020 року, 11:54 7154

На черговій сесії міськради депутати прийняли звернення до уряду, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та ОДА. Йдеться про аварійний стан мостів, які розташовані над залізничними коліями, по вулицях Берегівська та Масарика Томаша. Через ці мости та залізничними коліями під ними проходять транспортні магістралі державного значення, які сполучають міста України із країнами Європи та забезпечують пропуск вантажних, а також пасажирських перевезень.

Відповідно до технічного звіту з обстеження автошляхопроводу по Масарика Томаша, побудованого у 1972 році через електрифіковану залізницю, проведеного лабораторією з діагностики технічного стану "БудТестЦентр", визначені основні дефекти та ушкодження споруди: руйнування та корозія, перекоси та механічні ушкодження опор, руйнування та поперечні тріщини в плитах тротуарів, тріщини елементів мостового полотна та інше.

Loading...

Читайте також:  В Ужгороді чоловік стрибнув із мосту: оприлюднено відео

Відповідно до акту комісійного огляду автошляхопроводу по вул. Берегівська, який побудований у 1973 році і перетинає електрифіковану залізничну колію, визначені такі недоліки: руйнування бетонних балок, розмороження захисного бетонного шару з відокремленням арматури, руйнування металевих елементів та падіння бетонних частин на залізничну колію та інше.

Відтак, використання цих мостових конструкцій стає вкрай небезпечним та може призвести до руйнації опорних елементів, що несе загрозу населенню та інфраструктурі міста, і, як наслідок — можливість виникнення надзвичайної ситуації.

Мукачівським міським комунальним підприємством "Мукачевопроект" розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію шляхопроводу по вул. Масарика Томаша. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 113 млн. 846 тис.грн. Реалізація проєкту становить вагому частину для бюджету міста Мукачева і унеможливить завершення інших соціально важливих об’єктів.

Читайте також:  На мосту у Мукачеві знову з’явились провалля

Відтак, виконавчий комітет Мукачівської міської ради у 2018-2019 роках надав пакет документів з "Реконструкції шляхопроводу по вул. Масарика Томаша у м.Мукачево" для участі у додатковому конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Закарпатській області. В разі позитивного вирішення цього питання, виконавчий комітет Мукачівської міської ради готовий виготовити також проектно-кошторисну документацію на реконструкцію шляхопроводу по вул. Берегівській.

"Також депутати звертають увагу на автодорогу Т-07-39 Об’їзд м. Мукачево км 0+000–9+100, що знаходиться в незадовільному стані. Зауважимо, що за рахунок міського бюджету у 2015-2016 рр. уже проведено ремонт частини вищезгаданої об’їзної, а саме вул. Пряшівська протяжністю близько 2 км на загальну суму 14,3 млн.грн", – зазначили у Мукачівській міській раді.

Міські депутати звернулися щодо фінансування будівельно-монтажних робіт ремонту мостів по вул. Берегівська-об’їзна, вул. Масарика Томаша та об’їзної автодороги м.Мукачево.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0