На Закарпатті обвалився міст: ціле село залишилося відрізаним від світу

Життя  19 червня 2020 року, 16:20 2315

Голова Закарпатської ОДА оглянув місце обвалу мосту у селі Лубня.

"Село залишилося відрізаним від світу. Тут живуть переважно люди старшого віку. 48 садиб, більше 200 мешканців – ізольовані повністю.

Читайте також:  Негода знову наробила біди в області

Після паводку у вівторок відбулося повне руйнування опор мосту і та частина, яка сьогодні використовується як пішохідна, насправді у аварійному стані, небезпечна для переходу. Потік води направлений на опору, яка встояла, і щомиті може впасти.

Дав доручення встановити попереджувальні знаки і заборонити прохід аварійною конструкцією, – зазначає очільник області Олексій Петров.

У селі Лубня обвалився міст

Відомо, що уже розпочалися підготовчі роботи – експертна оцінка, проектна документація, виділення коштів на будівництво. Поки вестимуться ці роботи, обговорено можливі шляхи тимчасового вирішення проблеми:

1. Встановлення тимчасової переправи. Звернувся до командувача Оперативного командування «Захід», генерал-майора Збройних сил України Сергія Шаптали надати тимчасову пересувну механізовану переправу. Військові Виноградівського гарнізону разом із працівниками дорожнього підприємства, виїхали на місце, вивчають технічні можливості встановлення тимчасового мосту.

У селі Лубня обвалився міст

2. Заїзд транспорту із польського боку. Село знаходиться неподалік КПП на кордоні із Польщею – «Лубня-Волосате». Звертаюся і до міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, щоб терміново, в екстреному порядку, бо подія надзвичайна, просити суміжну сторону відкрити пункт пропуску для можливого проїзду польських пожежників і швидкої у разі потреби.

3. Дерев’яна переправа.

Варто додати, що синоптики попереджають про велику негоду, яка насувається на Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0