У Великому Березному вимагають демонтувати незаконну АЗС

Життя  1 липня 2020 року, 13:56 995

Ужгородська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою про демонтаж незаконної АЗС у селищі Великий Березний, а також приведення земельної ділянки під нелегальною забудовою у попередній стан.

Позов заявлений у інтересах держави в особі Великоберезнянської селищної ради до двох місцевих підприємств. Так, у ході розслідування кримінального провадження, прокурором встановлено факт порушення використання землі на якій розміщена АЗС.

Loading...

Читайте також:  На Іршавщині поліція перевіряє інформацію про незаконне функціонування АЗС

Зокрема, йдеться про те, що відповідачі незаконно передали спірну земельну ділянку в оренду, хоча не мали на це права. Крім того, передача землі в оренду відбулась без проведення обов`язкових земельних торгів, як це вимагає ст. 124 Земельного кодексу України та без дотримання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Більше того, як зазначилиу пресслужбі прокуратури Закарпатської області, розміщення вказаної АЗС не передбачено генеральним планом смт. Великий Березний. Наразі Господарським судом Закарпатської області за вказаним позовом відкрито провадження у справі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0