Мукачівська РДА та райрада на карантині через спалах коронавірусу

Життя  1 липня 2020 року, 20:52 3088

Із 1 липня Мукачівська райрада та мукачівська РДА на карантині. Як раніше писало "PMG.ua", у працівників обох держструктур виявили коронавірус.

"На підставі листа від 1 липня 2020 року №839/08-05 Мукачівської міськрайонної філії ДУ ,"Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” про виявлення хворих осіб на коронавірусну інфекцію (COVID-19) 3-х працівників Мукачівської районної державної адміністрації та працівника Мукачівської районної ради прийнято рішення про посилення карантинного режиму та локалізації епідситуації", – йдеться у повідомленні Мукачівської РДА.

Loading...

Читайте також:  Спалах коронавірусу у Мукачівській РДА: подробиці

Один хворий госпіталізований в інфекційне відділення лікарні святого Мартина. Інші хворі та контактні особи перебувають на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

З метою термінової організації роботи по локалізації і ліквідації вогнища коронавірусної інфекції (COVID-19) в Мукачівській районній державній адміністрації проведено засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. На засідання штабу обговорено питання щодо посилення карантинних заходів в структурних підрозділах райдержадміністрації та в будівлі районної ради в цілому.

Читайте також:  У працівниці Мукачівської міськради виявили коронавірус

Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – в.о. голови райдержадміністрації прийнято розпорядження "Про роботу по локалізації і ліквідації вогнища коронавірусної інфекції (COVID-19) в Мукачівській районній державній адміністрації»" посилення карантинного режиму та локалізації епідситуації в райдержадміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0