"Я вважаю, що це є розумно", – очільник МОЗу про підготовку до другої хвилі коронавірусу

Життя  7 липня 2020 року, 11:53 Наталiя Бушковська 787

Станом на 7 липня всі лабораторні центри забезпечені місячним запасом тестів при повному завантажені. Так на пресбрифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував готовність України до другої хвилі COVID-19. 

"Рівень забезпеченості нашої країни до другої хвилі епідемії, і я кажу не тільки про лабораторні центри або наявність тест-систем, а й про готовність наших лікарень, готовність наших лікарів до таких викликів, його навіть не можна порівняти з тим, що в нас було на початку березня. На сьогодні всі лабораторні центри забезпечені місячним запасом тестів при повному завантажені. Це той рівень, який ми тримаємо. Ми чітко знаємо, що якщо десь виникає проблема, то ми дуже швидко доставляємо тест-системи, щоб це ніяким чином не вплинуло на наших громадян", – сказав він. 

Loading...

Читайте також:  Кількість хворих на COVID-19 в області зросла. 6 людей померло

Він також додав, що Україна готується саме до другої хвилі

"Я вважаю, що це є розумно, коли робляться відповідні висновки в тому, чого нам бракувало, в чому у нас виникали проблеми й підготуватися так, щоб і медична система витримала і щоб ми вчасно могли надавати допомогу всім, хто цього потребує", – уточнив очільник МОЗ. 

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0