В одному з храмів краю сталося дивовижне явище

Життя  15 липня 2020 року, 13:25 1533 ВІДЕО

У Чопі в храмі замироточила ікона. Хоч ця капличка і невеличка, ікон тут не один десяток. У кожної своя історія та своя сила. Та одна з них на початку літа вразила усіх. 2 червня в храмі сталось справжнє диво. Ікона з частинкою мощей святого Кипріяна почала мироточити.

Ця ікона має свою особливу історію. У вересні 2018-го її несли хресною ходою під палючим сонцем з Ужгорода до Чопа сотні вірників. Хресна хода розпочалася з освячення ікони та закладення мощовика з частичкою мощей сященномученика Кіпріяна. Вірники завжди звертались до Бога, схиливши коліна в молитві біля цієї ікони, ну а зараз, переконані, сила молитви стала ще сильнішою.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті почала мироточити ікона

Те, що сталось, вірники сприймають як Божу благодать. Впевнені, що це явище – добрий знак для церкви та її прихожан. Кажуть, історія знає тисячі випадків, коли хворі завдяки своїй великій вірі в Господа та щирій молитві зцілювались від важких недуг.

Поруч з каплицею своїми силами вірники будуть новий храм святого Великомученика Димитрія Солунського. Докладніше про особливу ікону – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, вчора помер єпископ Мукачівської Греко-Католицької єпархії владика Мілан Шашік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0